Teslimat ve İade

TESLİMAT VE İADE

Gir-al.com’dan siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler 7 iş günü içerisinde MNG KARGO ile sizlere ulaştırmak üzere yola çıkartılır. gir-al.com’un MNG KARGO ile sözleşmesine göre en geç 4 iş günü içerisinde siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler adresinize teslim edilir. Siparişleriniz personellerimizce özenle hazırlanıp hasar almayacak şekilde paketlenmektedir. Size gelen kargo paketinin üzerinde hasar, yırtık veya bunlara benzer bir durum söz konusu ise paketi teslim almayıp geri iade gönderiniz. Bu durumu aynı gün içerisinde 
0539 201 91 50 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere bildiriniz. 

İADE ŞARTLARI

gir-al.com’dan almış olduğunuz her ürünü kullanılmadığı, hasara uğramadığı, orijinalliği bozulmadığı, satılabilirliği bozulmadığı sürece ve size gönderildiği gibi eksiksiz bir şekilde elinize ulaştığı tarihten sonraki 14 gün içerisinde iade edebilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi veya  faturası eksik ürünler iade alınmayacak sizlere karşı ödemeli kargo ile tekrardan geri gönderilecektir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri faturanızın arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz şekilde doldurarak MNG KARGO ile ücret ödemeden “Serintepe Mah. 4279 sk. No:48/1 Altındağ/Bornova İzmir” adresimize alıcı ismi “Dermapol Estetik ve Güzellik” olacak şekilde gönderebilirsiniz. 

 
İade süreci hakkında, 
0539 201 91 50 numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 


İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, kredi kartınıza iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli veya peşin olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı hesabınıza aktarılır. İade ettiğiniz ürün bize ulaştıktan sonra 5 iş günü içerisinde iadeniz yapılır.